Sponzorstvo

POĎAKOVANIE

V školskom roku 2014/ 2015 ďakujeme

Karneval

Poďakovanie patrí  sponzorom:      Obecnému úradu, p. Hambálekovej, za pomoc p. Laktišovej , p. HambálekovejP. Pacalajovej, p. Nemešovej, rodičom z Rady školy  a všetkým rodičom, ktorí zabezpečili občerstvenie.

Nábytok do počítačovej učebne

Poďakovanie patrí   firme   Danfoss za  finančný   príspevok   na

zakúpenie stolov do počítačovej učebne a p. Benčekovej za pomoc pri realizácii tohto projektu.

Finančný príspevok

Poďakovania za finančný príspevok patrí skupine bývalých žiakov tejto školy, ktorí mali stretávku po 30-tich rokoch.

Betonová plocha na školskom dvore

So súhlasom p. starostu ako zriaďovateľa školy sa podarilo vybetonovať časť školského dvora. Poďakovanie za finančný príspevok a pomoc patrí sponzorom  p. Branislavovi Vargovi, p. Štefanovi Pupákovi,   p. Pavlovi Červenému , p. Jurajovi Katrincovi.

Darovaná knižná produkcia - p. EMIL BORČIN - vydavateľstvo EBEN

je určená pre potreby výchovno-vyučovacieho procesu základnej školy

V školskom roku 2015/ 2016 ďakujeme

Rekonštrukcia ZŠ Hostie - havarijný stav. Financie v sume 10 000 eur boli poskytnuté z rezervy predsedu vlády SR.

Finančný príspevok

Poďakovanie patrí p. Jonisovej za finančný príspevok vo výške 100 eur  na folklórny krúžok  a p.  Terézii Šútorovej za pomoc pri ušití krojov.

Poďakovanie za sladkosti pre deti na Mikuláša patrí: Obecnému úradu - p. STAROSTOVI,  ZRPŠ a  p. JONISOVEJ .

Karneval

Poďakovanie patrí  sponzorom:   rodine Hambálekovej, rodine Jonisovej

OPEKAČKA

Poďakovanie za občerstvenie patrí p. starostovi a rodine Jonisovej.

V školskom roku 2016/2017 ďakujeme

NOC V ŠKOLE

Poďakovanie patrí rod. Krčmárovej za balenie MUSLI tyčiniek pre žiakov.